Sms Doğrulama Aktif Edildi!

 Mar 31st

Merhaba değerli müşterilerimiz,SMS ile hesap kayıt doğrulaması sistemimizde aktif edilmiştir. Artık yeni ne mevcut hesap sahipleri tek seferlik gsm numarası doğrulaması yaparak hesaplarını daha güvenli hale getirebilirler.GSM Numara doğrulaması Türkiye gsm operatörleri için geçerlidir. Yurt dışı kayıtlı müşterilerimizin ... Devamını Oku »

.tr Uzantılı Belgesiz Alan Adları Artık Kayıt Edilebilir!

 Mar 31st

Merhaba değerli müşterilerimiz,Gelen talepler doğrultusunda belge talep edilmeyen aşağıdaki (tr) alan adı uzantıları için kayıt ve dns yönetimi imkanı artık aktif durumdadır;.web.tr.gen.tr.biz.trİlgili uzantıları cliaweb.com üzerinden kayıt edebilir ve name server güncellemesi yapabilirsiniz.Saygılarımızla ... Devamını Oku »

Kredi Kartı veya Banka Kartı ile ödeme sistemi aktif edildi!

 Mar 13th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Uzun bir süredir ödeme linki talep edilerek kart ile ödemeler alıyorduk, ancak sistemimize eklediğimiz modül ile artık bize danışmadan kendi siparişlerinizi ve ödemelerinizi kart ile 3D Secure olarak gerçekleştirebileceksiniz. Bu aşamada başlangıç için bazı müşterilerimizde aktif olarak bunu ... Devamını Oku »