VPS ve VDS Sunucu Paketlerinde CPU Limitleri Artırıldı!

 Jan 7th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Sizlere yeni avantajlar duyurmaya devam ediyoruz. Bu kapsamda VPS ve VDS sanal sunucu paketlerinde, daha önceden tahsis edilen CPU limitlerinde çeşitli artırımlar gerçekleştirdik. Örneğin 2 CPU üzerinden 2000 MHZ olan VDS-1 paketinde cpu limiti artık 2 CPU üzerinden 4500 MHZ (4.5 GHZ) oldu. Bu şekilde ... Devamını Oku »

Hosting ve Reseller Paketlerinde Disk ve CPU Limitleri Artırıldı!

 Jan 7th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Sizlere beğeneceğinizi umduğumuz yeni sürprizler yapmak istedik. Bu kapsamda Linux Hosting ve Reseller Hosting paketlerinde Disk ve İşlemci (CPU) limit artırımları gerçekleştirdik. Yapılan limit artırım değişiklikleri mevcut hizmetlerinize aynı şekilde uygulanmıştır.Yeni limit ... Devamını Oku »

Fiyat Değişikliği Duyurusu (2024)

 Dec 31st

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Öncelikle bizi tercih tercihiniz için ve desteğiniz için teşekkür ederiz. CliaWeb olarak tüm müşterilerimize en kaliteli hizmeti ve desteği sağlamayı yıllardır amaç edinmekteyiz.Bu kapsamda hizmetlerimizin sürekliliğini sağlayabilmek adına, artan sunucu maliyetleri ve ekonomik koşullar göz ... Devamını Oku »

İsim Benzerliği Duyurusu

 Nov 29th

Kamuoyunun bilgisine;Son günlerde bizlerle isim benzerliği olan bir web sitenin yapmış olduğu çeşitli faaliyetlerden ötürü, ilgili siteden hizmet alan bazı kişilerin bizlerle iletişim kurduğunu, bizleri isim benzerliği olan diğer web site ile karıştırdıklarını gözlemledik.Öncelikle bizim ismimiz ve tescilli markamız ... Devamını Oku »

vMware Esxi Güvenlik Açığı Duyurusu - 2023 (Esxi 6.X, 7.X)

 Feb 3rd

Merhaba,Tanım: ESXiArgs Ransomware Saldırı olarak tanımlanıyor.vMware Esxi 6.X, 7.X ve Vcenter 6.x sürümlerinde kritik güvenlik açığı raporlandı. Bu sürümleri kullananlar aşağıdaki işlemleri yapabilirler;1) Esxi Ssh ve web client arayüzü public erişimleri kapatınız / belirli bir ip erişecek şekilde kısıtlayınız, 2) ... Devamını Oku »

03 Eylül 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Sep 3rd

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere sanayi elektrik tarifelerine %50 zam (artış) EPDK tarafından 01/09/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini elektrik maliyeti olarak tamamen (%50) etkiledi. İlgili nedenle bugün (03/09/2022) Fiziksel, VPS, VDS, ... Devamını Oku »

1 Haziran 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Jun 2nd

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere sanayi elektrik tarifelerine %25 lık zam (artış) EPDK tarafından 01/06/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini elektrik maliyeti olarak tamamen (%25) etkiledi. İlgili nedenle bugün (01/06/2022) Fiziksel, VPS, VDS, ... Devamını Oku »

Hosting ve Reseller Hizmetlerinde WAF (Yazılımsal Güvenlik Duvarı) Aktif!

 Apr 23rd

Merhaba değerli müşterilerimiz,Linux Hosting ve Reseller Hosting paketlerinde / hizmetlerinde WAF yazılımsal firewall (güvenlik duvarı) aktif edilmiştir. Şu an deneysel olarak sürekli güncellenen bir kural ağı vardır. Web sitelerinizde tercihsel olarak kapattırıp açtırabilirsiniz.WAF koruma ne işe yarar? : WAF açılım olarak ... Devamını Oku »

1 Nisan 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Apr 1st

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere sanayi elektrik tarifelerine %26 lık zam (artış) EPDK tarafından 01/04/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini elektrik maliyeti olarak tamamen (%26) etkiledi. İlgili nedenle bugün (01/04/2022) Fiziksel, VPS, VDS ... Devamını Oku »

Reseller Hosting Paketlerinde Disk Alanları Artırıldı!

 Feb 10th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Linux Reseller paketlerinin tümünde SSD Disk (web alanı) artırımı yapılmıştır. Web sitelerinizi en rahat şekilde barındırabilmeniz için aşağıdaki değişiklikleri bugün (10/02/2022) itibari ile uygulanmıştır.- Tüm Linux Reseller paketlerinde disk limitleri artırılmıştır.- Disk ... Devamını Oku »