İsim Benzerliği Duyurusu

 Nov 29th

Kamuoyunun bilgisine;Son günlerde bizlerle isim benzerliği olan bir web sitenin yapmış olduğu çeşitli faaliyetlerden ötürü, ilgili siteden hizmet alan bazı kişilerin bizlerle iletişim kurduğunu, bizleri isim benzerliği olan diğer web site ile karıştırdıklarını gözlemledik.Öncelikle bizim ismimiz ve tescilli markamız ... Devamını Oku »

Linux Hosting ve Reseller Hizmetlerinde Önemli Teknik Çalışma Duyurusu!

 Aug 9th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Ön Bilgi: Aşağıdaki çalışma yalnızca linux hosting ve reseller hosting hizmetlerini kapsamaktadır. Vps, vds, fiziksel sunucuları ilgilendirmemektedir.12/08/2023 - 13/08/2023 tarihlerinde (cumartesi ve pazar günü) Paylaşımlı Hosting ve Reseller Hosting hizmetlerini etkileyecek şekilde daha ... Devamını Oku »

vMware Esxi Güvenlik Açığı Duyurusu - 2023 (Esxi 6.X, 7.X)

 Feb 3rd

Merhaba,Tanım: ESXiArgs Ransomware Saldırı olarak tanımlanıyor.vMware Esxi 6.X, 7.X ve Vcenter 6.x sürümlerinde kritik güvenlik açığı raporlandı. Bu sürümleri kullananlar aşağıdaki işlemleri yapabilirler;1) Esxi Ssh ve web client arayüzü public erişimleri kapatınız / belirli bir ip erişecek şekilde kısıtlayınız, 2) ... Devamını Oku »

.pw Uzantılı Alan Adlarında Büyük İndirim!

 Jan 30th

Merhaba değerli müşterilerimiz,.pw uzantılı alan adı kısa süre için yeni siparişlerde 18.00 TL!Şartlar;- Kayıt işleminde ilk yıl için geçerlidir.- Bu indirim Yenileme / Transfer'i kapsamamaktadır.- Her müşterimiz dilediği sayıda yeni siparişlerde / yeni alan adı kaydında indirimden yararlanabilir.- İndirim / kampanya kısa ... Devamını Oku »

03 Eylül 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Sep 3rd

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere sanayi elektrik tarifelerine %50 zam (artış) EPDK tarafından 01/09/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini elektrik maliyeti olarak tamamen (%50) etkiledi. İlgili nedenle bugün (03/09/2022) Fiziksel, VPS, VDS, ... Devamını Oku »

Planlı Bakım Çalışması Duyurusu

 Jun 29th

Değerli Müşterilerimiz ;GÜNCELLEME: Çalışma tamamlanmıştır.5 Temmuz 2022'yi 6 Temmuz 2022 ye bağlayan gece saat 00:00 - 04:00 arasında sistemimizde verimerkezi taraflı enerji iyileştirmeleri yapılacaktır. Bu sebep ile sunucularda ve servislerde kesinti yaşanacaktır. Kesintinin 30 dakika ile 1 saat arasında olması ... Devamını Oku »

1 Haziran 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Jun 2nd

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere sanayi elektrik tarifelerine %25 lık zam (artış) EPDK tarafından 01/06/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini elektrik maliyeti olarak tamamen (%25) etkiledi. İlgili nedenle bugün (01/06/2022) Fiziksel, VPS, VDS, ... Devamını Oku »

Hosting Paketlerinde Yeni Siparişlerde %15 İndirim!

 Apr 23rd

Linux Hosting paketlerimizde %15 indirim kodu aktiftir. Mevcut veya Yeni Müşterilerimiz yeni siparişlerde sepette kullanabilirler. İndirim kodu yıllık siparişler için geçerlidir.İNDİRİM KODU : CLW-HOST-15SON KULLANIM TARİHİ : 30/04/2022İNDİRİM KOD ŞARTLARI : Yeni siparişlerde, tek seferlik, yıllık geçerlidir.İndirimli ... Devamını Oku »

Hosting ve Reseller Hizmetlerinde WAF (Yazılımsal Güvenlik Duvarı) Aktif!

 Apr 23rd

Merhaba değerli müşterilerimiz,Linux Hosting ve Reseller Hosting paketlerinde / hizmetlerinde WAF yazılımsal firewall (güvenlik duvarı) aktif edilmiştir. Şu an deneysel olarak sürekli güncellenen bir kural ağı vardır. Web sitelerinizde tercihsel olarak kapattırıp açtırabilirsiniz.WAF koruma ne işe yarar? : WAF açılım olarak ... Devamını Oku »

1 Nisan 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Apr 1st

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere sanayi elektrik tarifelerine %26 lık zam (artış) EPDK tarafından 01/04/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini elektrik maliyeti olarak tamamen (%26) etkiledi. İlgili nedenle bugün (01/04/2022) Fiziksel, VPS, VDS ... Devamını Oku »