Hosting ve Reseller Sunucularında Yenilikler!

 Apr 21st

Merhaba değerli müşterilerimiz,Paylaşımlı hosting ve Reseller (Bayi) Hosting hizmetlerinin bulunduğu fiziksel sunucularda 21/04/2021 saat 04:00 itibari ile donanım ve yazılım yenileme işlemleri tamamlandı.Paylaşımlı hosting ve Reseller (Bayi) Hosting hizmetlerine gelen yenilikler aşağıdaki gibidir;1- İşlemci Xeon E5 serisi ... Devamını Oku »

Layer 7 DDOS Koruma Servisi Hakkında Genel Duyuru

 Mar 25th

Merhaba değerli müşterilerimiz,23/03/2021 tarihinden itibaren Layer 7 saldırılara karşı operatör üzerinden aktif ettiğimiz antiddos (ddos koruma) hizmeti için çeşitli testler yapmaktayız. Bu test kapsamında ara ara Layer 7 koruma aktif edilerek durum analiz edilmektedir. Layer 7 ddos koruma aktif iken eğer ip adreslerinizin ... Devamını Oku »

Hoşgeldin 2021! Linux Hosting Paketlerinde %50 Yılbaşı İndirimi!

 Dec 29th

2021 yılının siz değerli müşterilerimize sağlık, mutluluk, başarı ve sonsuz umut getirmesini temenni ediyoruz. 2020 artık geride kaldı. Siz değerli müşterilerimize yeni yıl heyecanı için %50 hosting indirimleri sunuyoruz.   Tüm Linux Hosting paketlerinde sepette tek seferlik %50 indirim fırsatı sunuyoruz!Linux Hosting ... Devamını Oku »

Zorunlu Fiyat Değişikliği Duyurusu - 2020

 Jun 19th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Bilindiği üzere çok nadiren küçük oranlarda veri merkezi maliyet artışlarını sizlere yansıtıyor idik. Bu artışlardan en sonuncusu %5 olarak sizlere yansımıştı. Ancak dün itibari ile maalesef cihazlarımızın barındırıldığı verimerkezi tarafından voxility koruma maliyetleri, elektrik ... Devamını Oku »

Hosting ve Reseller Paketlerinde Aylık Trafik Limitleri Artırıldı!

 Jun 11th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun talep / istek üzerine aşağıdaki paket değişikliklerini uygulama gereği duyduk. Paylaşımlı Linux Hosting ve Linux Reseller / Bayi Hosting paketlerindeki değişiklikler aşağıdaki gibidir;+ Değişikliklerden Etkilenen PaketlerLinux Hosting : ... Devamını Oku »

cPanel'den DirectAdmin'e Geçiş Hakkında Duyuru

 Aug 4th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere cPanel, Oakley Capital adlı şirkete geçişi sonrası lisans fiyatlarında ve türlerinde kabul edilemez değişiklikler yapmıştı. Bu değişiklik sonrası cPanel ve Partnerleri ile diyalog halindeydik ancak her iki tarafta bu değişikliğin kalıcı olduğunu ve geri adımın ... Devamını Oku »

cPanel Lisans Türü ve Fiyatlarında Önemli Değişiklik Duyurusu

 Jun 28th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Yakın zamanda Plesk'i satın alan Oakley Capital firması cPanel'i de satın almıştı. cPanel'deki el değişikliği yeni ve anlamsız bir fiyat politikası ortaya çıkardı. Yeni cPanel tarifeleri 27/06/2019 tarihi itibari ile aşağıdaki gibi oldu;Fiyatlar; https://cpanel.net/pricing/Konu hakkında ... Devamını Oku »

Paylaşımlı Linux ve Reseller Hosting Bakım Çalışması Tamamlandı!

 May 26th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Şuradaki adres üzerinden duyurduğumuz linux paylaşımlı web hosting ve reseller hosting bakım çalışmaları tamamlanmıştır. Artık sizlere vaad ettiğimiz gibi aşağıdaki özellikler hizmetlerinizin cPanel'lerinde aktif durumdadır;1- Ücretsiz Letsencrypt ve cPanel Sectigo SSL artık cPanel ... Devamını Oku »

Paylaşımlı Linux ve Reseller Hosting Bakım Çalışması - ÖNEMLİ!

 May 23rd

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Paylaşımlı linux hosting ve reseller hosting hizmetlerinin barındığı ikili fiziksel sunucuda cPanel / WHM taraflı yazılım ve işletim sistemi yükseltme çalışmaları yapılacaktır. Çalışma 24/05/2019 saat 01:00 ile 26/05/2019 saat 23:59 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu süre ... Devamını Oku »

Havale/EFT Ödemeleri Hakkında Önemli Duyuru

 May 10th

Merhaba değerli müşterilerimiz,01/04/2019 tarihinden itibaren yapılan havale / eft türündeki ödemeler için ödeme yapılanın doğruluğunun teyidi için bankanız üzeri açıklama kısmına hizmet sahibine ait İSİM SOYİSİM, Fatura Numarasını, hizmet adını ve var ise site adresini, ve var ise sunucu / host ip adresinin yazılması ... Devamını Oku »