Planlı Bakım Çalışması Duyurusu

 Jun 29th

Değerli Müşterilerimiz ;GÜNCELLEME: Çalışma tamamlanmıştır.5 Temmuz 2022'yi 6 Temmuz 2022 ye bağlayan gece saat 00:00 - 04:00 arasında sistemimizde verimerkezi taraflı enerji iyileştirmeleri yapılacaktır. Bu sebep ile sunucularda ve servislerde kesinti yaşanacaktır. Kesintinin 30 dakika ile 1 saat arasında olması ... Devamını Oku »

1 Haziran 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Jun 2nd

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere sanayi elektrik tarifelerine %25 lık zam (artış) EPDK tarafından 01/06/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini elektrik maliyeti olarak tamamen (%25) etkiledi. İlgili nedenle bugün (01/06/2022) Fiziksel, VPS, VDS, ... Devamını Oku »

Hosting Paketlerinde Yeni Siparişlerde %15 İndirim!

 Apr 23rd

Linux Hosting paketlerimizde %15 indirim kodu aktiftir. Mevcut veya Yeni Müşterilerimiz yeni siparişlerde sepette kullanabilirler. İndirim kodu yıllık siparişler için geçerlidir.İNDİRİM KODU : CLW-HOST-15SON KULLANIM TARİHİ : 30/04/2022İNDİRİM KOD ŞARTLARI : Yeni siparişlerde, tek seferlik, yıllık geçerlidir.İndirimli ... Devamını Oku »

Hosting ve Reseller Hizmetlerinde WAF (Yazılımsal Güvenlik Duvarı) Aktif!

 Apr 23rd

Merhaba değerli müşterilerimiz,Linux Hosting ve Reseller Hosting paketlerinde / hizmetlerinde WAF yazılımsal firewall (güvenlik duvarı) aktif edilmiştir. Şu an deneysel olarak sürekli güncellenen bir kural ağı vardır. Web sitelerinizde tercihsel olarak kapattırıp açtırabilirsiniz.WAF koruma ne işe yarar? : WAF açılım olarak ... Devamını Oku »

1 Nisan 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Apr 1st

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere sanayi elektrik tarifelerine %26 lık zam (artış) EPDK tarafından 01/04/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini elektrik maliyeti olarak tamamen (%26) etkiledi. İlgili nedenle bugün (01/04/2022) Fiziksel, VPS, VDS ... Devamını Oku »

Reseller Hosting Paketlerinde Disk Alanları Artırıldı!

 Feb 10th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Linux Reseller paketlerinin tümünde SSD Disk (web alanı) artırımı yapılmıştır. Web sitelerinizi en rahat şekilde barındırabilmeniz için aşağıdaki değişiklikleri bugün (10/02/2022) itibari ile uygulanmıştır.- Tüm Linux Reseller paketlerinde disk limitleri artırılmıştır.- Disk ... Devamını Oku »

Alan Adı (Domain) Hizmetlerinde Kaçırılmayacak Kampanya ve İndirimler!

 Jan 29th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Alan adlarında (Domain) meydana gelen son fiyat artışları ile birlikte registry ile tekrar görüşerek fiyatlarda özel indirimler uygulanması kararını aldık. 29/01/2022 tarihi ile birlikte aşağıdaki alan adı uzantılarında kayıt, yenileme, transfer fiyatlarında tekrar indirimli revizyon ... Devamını Oku »

Sectigo Positive SSL Sertifika Hizmetinde %22 İndirim!

 Jan 29th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Sectigo Positive SSL Sertifika hizmet fiyatı tekrar revize edilmiştir, ayrıca yeni positive ssl siparişlerinde %22 indirim oluşturulmuştur. İndirim kodu ilk yıl için geçerlidir. Positive SSL ile tüm tarayıcı ve mobil cihazlarda web sitenizin https:// olarak görünmesini sağlayabilirsiniz. Positive ... Devamını Oku »

Tüm Hizmetlerde Sürpriz Fiyat İndirimleri Ve Özellik Artırımı

 Jan 16th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,2022 yılı ile birlikte siz değerli müşterilerimiz için mevcut hizmet kaynaklarını tekrar değerlendirdik ve web sitelerinizin / uygulamalarınızın en rahat şekilde barındırılması adına aşağıdaki değişiklikleri bugün (16/01/2022) itibari ile uyguladık.1- Tüm Linux Hosting paketlerinde disk ... Devamını Oku »

Linux Hosting, Reseller ve Vds Yenilikler - İndirimler!

 Jan 12th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Linux hosting ve Linux reseller paketlerinde bugün (12/01/2022) itibari ile aşağıdaki yenilikler uygulanmıştır. 1- Midi Paket ve Eko Paket hosting aylık  trafik limitleri artırılmıştır. (Ek ücret yok)2- Reseller Hosting paketlerinde %4 fiyat indirimi yapılarak güncellenmiştir.3- Linux hosting ... Devamını Oku »