Tüm Hizmetlerde Fiyat Değişikliği Duyurusu

 Nov 21st

Merhaba değerli müşterilerimiz,Bilindiği üzere son fiyat artışını 08/08/2021 tarihinde gerçekleştirmiştik. İlgili tarihte dolar kuru 8.50 TL iken bugün geldiğimiz noktada (22/11/2021 tarihinde) 11.20 TL seviyelerindedir. Bu yıl için ek bir fiyat artışı gerçekleştirmemeye gayret etsek de maalesef gerek Ripe (ip) ... Devamını Oku »

Let's Encrypt DST Root CA X3 ve SSL Hatası Veren Siteleriniz Hakkında

 Oct 2nd

Merhaba değerli müşterilerimiz,DST Root CA X3 kök sertifika ile Let's Encrypt arasındaki R3'ün anlaşmasının süresi 30 eylül 2021 tarihinde sona erdi. Let's Encrypt ssl kurulu bazı site, sunucu, cihazlar bu nedenle ssl sertifika hatası verdi. Let's Encrypt duyurduğu üzere DST Root CA X3 kök sertifika yerine ISRG Root X1 zincir kök ... Devamını Oku »

Hosting ve Reseller Paketlerinde Sürpriz Değişiklikler!

 Sep 4th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Sizlere sürprizlerimiz var! Hosting ve reseller paketlerinde çeşitli küçük değişiklikler yapma kararı aldık. Bu değişiklikler yeni ve mevcut hizmetlerde sizlerin yararına olacak şekildedir. Pandemi dönemininde getirdiği zorlu zamanlarda, sizlere fayda sağlaması adına en azından yapabileceğimiz ... Devamını Oku »

Yeni Eklenen İşletim Sistemleri Duyurusu

 Aug 22nd

Merhaba değerli müşterilerimiz,VPS, VDS sanal sunucu hizmetlerinde siparişteki İşletim Sistemi seçenekleri arasına yeni ve hafif sürüm windows işletim sistemleri eklenmiştir.  Eklenen işletim sistemleri yeni siparişlerde seçilebilir durumdadır. Mevcut windows sunucu müşterilerimiz ise paket şartı karşılanıyor ... Devamını Oku »

Hosting, Reseller ve Sunucu Hizmetlerinde Fiyat Değişikliği Duyurusu

 Aug 8th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere artan elektrik ve barındırma maliyetleri nedeniyle bir çok barındırma hizmet sağlayıcı fiyat artışlarını aylar önce yapmış idi. Ancak biz bu süreçte 1,5 ay daha bekleyerek netleşen fiyatları bugün yansıtma kararı aldık. Bir önceki fiyat güncellemesi Haziran 2020 yılında ... Devamını Oku »

Hosting ve Reseller Sunucularında Yenilikler!

 Apr 21st

Merhaba değerli müşterilerimiz,Paylaşımlı hosting ve Reseller (Bayi) Hosting hizmetlerinin bulunduğu fiziksel sunucularda 21/04/2021 saat 04:00 itibari ile donanım ve yazılım yenileme işlemleri tamamlandı.Paylaşımlı hosting ve Reseller (Bayi) Hosting hizmetlerine gelen yenilikler aşağıdaki gibidir;1- İşlemci Xeon E5 serisi ... Devamını Oku »

Layer 7 DDOS Koruma Servisi Hakkında Genel Duyuru

 Mar 25th

Merhaba değerli müşterilerimiz,23/03/2021 tarihinden itibaren Layer 7 saldırılara karşı operatör üzerinden aktif ettiğimiz antiddos (ddos koruma) hizmeti için çeşitli testler yapmaktayız. Bu test kapsamında ara ara Layer 7 koruma aktif edilerek durum analiz edilmektedir. Layer 7 ddos koruma aktif iken eğer ip adreslerinizin ... Devamını Oku »

Hoşgeldin 2021! Linux Hosting Paketlerinde %50 Yılbaşı İndirimi!

 Dec 29th

2021 yılının siz değerli müşterilerimize sağlık, mutluluk, başarı ve sonsuz umut getirmesini temenni ediyoruz. 2020 artık geride kaldı. Siz değerli müşterilerimize yeni yıl heyecanı için %50 hosting indirimleri sunuyoruz.   Tüm Linux Hosting paketlerinde sepette tek seferlik %50 indirim fırsatı sunuyoruz!Linux Hosting ... Devamını Oku »

Zorunlu Fiyat Değişikliği Duyurusu - 2020

 Jun 19th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Bilindiği üzere çok nadiren küçük oranlarda veri merkezi maliyet artışlarını sizlere yansıtıyor idik. Bu artışlardan en sonuncusu %5 olarak sizlere yansımıştı. Ancak dün itibari ile maalesef cihazlarımızın barındırıldığı verimerkezi tarafından voxility koruma maliyetleri, elektrik ... Devamını Oku »

Hosting ve Reseller Paketlerinde Aylık Trafik Limitleri Artırıldı!

 Jun 11th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Siz değerli müşterilerimizden gelen yoğun talep / istek üzerine aşağıdaki paket değişikliklerini uygulama gereği duyduk. Paylaşımlı Linux Hosting ve Linux Reseller / Bayi Hosting paketlerindeki değişiklikler aşağıdaki gibidir;+ Değişikliklerden Etkilenen PaketlerLinux Hosting : ... Devamını Oku »