CliaWeb Hakkında

Firma Bilgilerimiz
CliaWeb - Web Hosting - Bayi Hosting - Alan Adı Hizmetleri - Firma Bilgileri

Biz Kimiz?

CliaWeb Hosting Hizmetleri, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından yetkilendirilmiş bir yer sağlayıcıdır. Web barındırma amaçlı hosting, sunucu ve alan adı hizmetleri sağlamaktadır. 5651 sayılı İNTERNET ORTAMINDA YAPILAN YAYINLARIN DÜZENLENMESİ VE BU YAYINLAR YOLU İLE İŞLENEN SUÇLAR İLE MÜCADELE EDİLMESİ kanununun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir.

Cliaweb web hosting ve alan adı hizmetleri 13 yıllık uzun ve tecrübe dolu bir geçmişe sahiptir. 2008 yılında KCR Bilgisayar adı altında Ortaca vergi dairesinden resmi olarak ticari hayatına başlamıştır. 13 yıl boyunca yüzlerce hosting hizmeti ve onlarca alan adı hizmeti referansı mevcuttur. Bilgi ve teknoloji kurumu tarafından verilen yetki belge numarası 3109 dur. Cliaweb internet hizmetleri kapsamında bir çok ek hizmetide sağlamaktadır. Sağladığımız başlıca hizmetler;

  • Web Hosting (Web site Barındırma)
  • Alan Adı (Domain)
  • Bayi Hosting (Reseller Hosting)
  • Vps (Virtual Private Server)
  • Vds (Virtual Dedicated Server)
  • Radyo Hosting (WHMSonic Radyo Hosting)
  • Lisanlar (cpanel, fantastico, softaculous, litespeed, whmsonic, rvskin)

Hedefimiz/Misyonumuz?

Firma olarak kurumsal disiplin ve çözüm odaklıyız. Bu çerçevede kişisel veya kurumsal hizmet sahibi müşterilerimizin tüm soru ve sorunlarına çözüm üretmekteyiz. Yıllar boyu teknik destek ekibimiz ile sizler için en kaliteli en sorunsuz hizmeti sağlamayı kendimize amaç edindik. Her sorunuza yanıt her probleminize çözüm üretiyoruz. Çözülen sorunlar, Yanıtlanan tüm ticketlar ve verilen hızlı sorunsuz hizmet siz memnun oldukça bizide memnun etmektedir.

Vergi Dairesi : Ortaca / Muğla
Vergi Numarası : 4620387777
Yer Sağlayıcı Yetki Belgesi [TIKLA]