İade Sözleşmesi

Geri Ödeme / İade Şartları

İade Sözleşmesi - PDF İndir
CLİAWEB tarafından müşteriye sağlanan hizmetlerin yalnızca Linux Web Hosting ve Reseller Hosting seçenekleri için iade imkanı bulunmaktadır. Alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım ve diğer hizmetler için iade söz konusu değildir. Müşteri hesabında yer alan Bakiye / Kredi'ler ise Banka Hesaplarına geri iade edilemez.
Hizmeti sağlayan ve hizmeti kullanan için 10 maddelik hizmet sözleşmesi ; HİZMET SÖZLEŞMESİ adresinde belirtilmektedir.
CLİAWEB tarafından müşteriye sağlanan sadece linux web hosting ve reseller hosting hizmetlerinde hizmet başlangıç veya yenileme tarihinden itibaren 3 gün içerisinde iade talep edilebilir. Alan adı kaydı-transferi, VPS-VDS, kiralık sunucu, SSL sertifikası, co-location, lisanslama, yazılım ve diğer hizmetler için için iade talep edilemez. 4. gün ve takribi günler için ise iade söz konusu değildir.
Malesef, CLİAWEB müşteri hesabınıza eklemiş olduğunuz Bakiye / Kredi tutarları Banka Hesaplarınıza geri iade edilememektedir. CLİAWEB mevduat hesabı değildir ve bankacılık faaliyetleri yürütmemektedir. İş bu sözleşmede belirtildiği üzere ilgili bakiye tutarınızı faturalarınız için kullanabilirsiniz.
Havale ve EFT ile yapılan ödemelerde havale / eft işlem ücreti ve kullanım süresi kesilerek yine aynı banka üzerinden 7 iş günü içerisinde iade gerçekleştirilir. Kredi / Banka Kartı ile yapılan ödemelerde ise iade emri verilerek 2 ila 14 iş günü içerisinde kart hesabınıza PAYTR adı ile iade gerçekleştirilir.