Paylaşımlı Linux ve Reseller Hosting Bakım Çalışması Tamamlandı!

 May 26th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Şuradaki adres üzerinden duyurduğumuz linux paylaşımlı web hosting ve reseller hosting bakım çalışmaları tamamlanmıştır. Artık sizlere vaad ettiğimiz gibi aşağıdaki özellikler hizmetlerinizin cPanel'lerinde aktif durumdadır;1- Ücretsiz Letsencrypt ve cPanel Sectigo SSL artık cPanel ... Devamını Oku »

Paylaşımlı Linux ve Reseller Hosting Bakım Çalışması - ÖNEMLİ!

 May 23rd

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Paylaşımlı linux hosting ve reseller hosting hizmetlerinin barındığı ikili fiziksel sunucuda cPanel / WHM taraflı yazılım ve işletim sistemi yükseltme çalışmaları yapılacaktır. Çalışma 24/05/2019 saat 01:00 ile 26/05/2019 saat 23:59 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Bu süre ... Devamını Oku »

Havale/EFT Ödemeleri Hakkında Önemli Duyuru

 May 10th

Merhaba değerli müşterilerimiz,01/04/2019 tarihinden itibaren yapılan havale / eft türündeki ödemeler için ödeme yapılanın doğruluğunun teyidi için bankanız üzeri açıklama kısmına hizmet sahibine ait İSİM SOYİSİM, Fatura Numarasını, hizmet adını ve var ise site adresini, ve var ise sunucu / host ip adresinin yazılması ... Devamını Oku »