Alan Adı (Domain) Hizmetlerinde Kaçırılmayacak Kampanya ve İndirimler!

 Jan 29th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Alan adlarında (Domain) meydana gelen son fiyat artışları ile birlikte registry ile tekrar görüşerek fiyatlarda özel indirimler uygulanması kararını aldık. 29/01/2022 tarihi ile birlikte aşağıdaki alan adı uzantılarında kayıt, yenileme, transfer fiyatlarında tekrar indirimli revizyon ... Devamını Oku »

Sectigo Positive SSL Sertifika Hizmetinde %22 İndirim!

 Jan 29th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Sectigo Positive SSL Sertifika hizmet fiyatı tekrar revize edilmiştir, ayrıca yeni positive ssl siparişlerinde %22 indirim oluşturulmuştur. İndirim kodu ilk yıl için geçerlidir. Positive SSL ile tüm tarayıcı ve mobil cihazlarda web sitenizin https:// olarak görünmesini sağlayabilirsiniz. Positive ... Devamını Oku »

Tüm Hizmetlerde Sürpriz Fiyat İndirimleri Ve Özellik Artırımı

 Jan 16th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,2022 yılı ile birlikte siz değerli müşterilerimiz için mevcut hizmet kaynaklarını tekrar değerlendirdik ve web sitelerinizin / uygulamalarınızın en rahat şekilde barındırılması adına aşağıdaki değişiklikleri bugün (16/01/2022) itibari ile uyguladık.1- Tüm Linux Hosting paketlerinde disk ... Devamını Oku »

Linux Hosting, Reseller ve Vds Yenilikler - İndirimler!

 Jan 12th

Merhaba değerli müşterilerimiz,Linux hosting ve Linux reseller paketlerinde bugün (12/01/2022) itibari ile aşağıdaki yenilikler uygulanmıştır. 1- Midi Paket ve Eko Paket hosting aylık  trafik limitleri artırılmıştır. (Ek ücret yok)2- Reseller Hosting paketlerinde %4 fiyat indirimi yapılarak güncellenmiştir.3- Linux hosting ... Devamını Oku »

İndirimli Alan Adı Kayıt, Yenileme ve Transfer Duyurusu

 Jan 6th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde registry tarafından yeni fiyatlar bildirildiğinden alan adı fiyatlarında artış uygulanmıştı. Bugün (09/01/2022) için .com - .net - .org - .biz alan adı uzantılarını kapsayan indirimli fiyatlar uygulanmıştır. İndirimli fiyatlar bugün için geçerlidir ve ... Devamını Oku »

Ocak 2022 - Fiyat Güncelleme Duyurusu

 Jan 6th

Merhaba Değerli Müşterilerimiz,Bilindiği üzere elektrik tarifelerine %126 lık zam (artış) EPDK tarafından 01/01/2022 tarihinde duyurularak aynı gün uygulanmıştı. Bu artış maalesef verimerkezi cihaz barındırma giderlerini tamamen (%126) etkiledi ve maliyetler aynı oranda arttı. İlgili nedenle bugün (06/01/2022) Fiziksel, VPS, ... Devamını Oku »