Merhaba Değerli Müşterilerimiz;

Bilindiği üzere CliaWeb olarak Sunucu (VPS, VDS, Fiziksel) ve Web Hosting hizmetlerinde fiyat güncellemesi uygulamadan 5 (beş) yılımızı geride bıraktık. Son beş yılda dolar kurunda ciddi artışlar yaşandı ve buna endeksli olarak TRY nin değer kaybetmesi ile maliyet artışları meydana geldi. Çift kabin barındırdığımız veri merkezimizde de bu beş yıllık dönemde 7 (yedi) kez fiyat artışı uygulandı, ancak size bunları asla yansıtmamayı uygun gördük. Aynı şekilde diğer lokal artışları da size asla yansıtmadık. Ancak belirttiğimiz maliyet ve Türk Lirasının Dolar karşısındaki yerini henüz bulması nedenleri ile giderler netleştiğinden cüzi de olsa belirli oranlarda fiyat artışı yapmak mecburiyetinde kaldık.

CliaWeb olarak taahütsüz şekilde hizmet sağlamaktayız ve elimizden geldiğince hizmetlerinizin aktiflik sürelerinde 7/24 ücretsiz teknik destek sağlamaktayız. İlgili fiyat güncellemelerinin tarafımızda sık sık olmadığını belirtmek isteriz, önümüzdeki 1 (bir) yıllık dönemde de sizlere hizmetlere yönelik fiyat güncellemeleri yaşatmamaya gayret edeceğiz.

Fiyat güncellemeleri aşağıdaki gibi olacaktır. İlgili fiyat değişikliği yeni siparişlerde şu an geçerli durumdadır. Mevcut aktif hizmetlerde ise 16 Kasım 2018 tarihi itibari ile geçerli olacaktır.  ;

Paylaşımlı Linux Web Hosting; https://www.cliaweb.com/linux-web-hosting.html
Paylaşımlı Reseller Web Hosting; https://www.cliaweb.com/linux-reseller-hosting.html

Paylaşımlı VPS Sanal Sunucu; https://www.cliaweb.com/vps-sunucu.html
Paylaşımsız VDS Sanal Sunucu; https://www.cliaweb.com/vds-sunucu.html

Önemle duyururuz,

Saygılarımızla ...

 Friday, November 9, 2018<< Geri