Merhaba değerli müşterilerimiz,

Bilindiği üzere çok nadiren küçük oranlarda veri merkezi maliyet artışlarını sizlere yansıtıyor idik. Bu artışlardan en sonuncusu %5 olarak sizlere yansımıştı. Ancak dün itibari ile maalesef cihazlarımızın barındırıldığı verimerkezi tarafından voxility koruma maliyetleri, elektrik maliyetleri, tefe-tüfe ve dolar kaynaklı fiyat güncellemesi yapıldığı duyurulmuştur.

Sunucularımızın barındırıldığı veri merkezi tarafınca barındırma giderlerinde maliyet artışı belirtilmiş, bu maliyetin tarafımıza hemen yansıtıldığı duyurulmuştur. İlgili nedenle mecburi olarak aşağıda listelenen tüm hizmetlerde 22/06/2020 tarihinden itibaren en makul oranda olacak şekilde %9 ila %15 arası hizmetin türüne göre fiyat güncellemesi uygulanacaktır. ;

- Linux Hosting Hizmeti
- Vps Sunucu Hizmeti
- Vds Sunucu Hizmeti
- Fiziksel / Dedicated Sunucu Hizmeti
- Dedicated / Özel IP Hizmetleri

İlgili fiyat güncellemeleri yeni siparişlerde hemen, mevcut siparişlerde ve yenilemelerde ise 22 Haziran 2020 tarihinden itibaren, yukarıda belirtilen hizmetlerde geçerli olacak şekilde yansıtılacaktır.

Güncel fiyatları aşağıdaki linkler üzerinden görüntüleyebilirsiniz;

Linux Hosting: https://www.cliaweb.com/linux-hosting.html
Linux Reseller: https://www.cliaweb.com/linux-reseller.html
VPS Sunucu: https://www.cliaweb.com/vps-sunucu.html
VDS Sunucu: https://www.cliaweb.com/vds-sunucu.html

Bu fiyat güncellemesinin tarafımızın insiyatifinde olamadığını, kabinlerimiz ve dahilindeki cihazlar için verimerkezi tarafınca uygulanmış bir güncelleme olduğunu (elektrik, vox ve diğer giderler), bu güncellemenin bize yansıyanından daha azının size yansıtıldığını lütfen unutmayınız.

ÖNEMLİ BİLGİLER :

1- Mevcutta indirimli fiyattan hizmet alan müşterilerimizin hizmetleri güncel tutardan indirim oranı düşülerek güncellenecektir.
2- Mevcut vps, vds, linux hosting, linux reseller ve ip hizmetlerinizi 22/06/2020 saat 23:00 tarihinden önce fiyat güncellemesi yapılmamış hali ile aylık, üç aylık, altı aylık veya yıllık yenileyebilirsiniz. Bu konuda https://www.cliaweb.com/submitticket.php?step=2&deptid=1 adresinden talepte bulunmanız yeterlidir.
3- Mevcutta faturası zaten oluşmuş olan ilgili (belirtilen) hizmetlerde fatura tutar değişikliği yapılmayacaktır. Gelecek ödeme dönemlerinden itibaren yeni fiyatlar yansıyacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bilgilerinize sunar, iyi çalışmalar dileriz.

 Friday, June 19, 2020<< Geri