Merhaba değerli müşterilerimiz,

Bilindiği üzere son cüzi (%15) fiyat artışını 21/11/2021 tarihinde gerçekleştirmiştik. İlgili tarihte dolar kuru 11.20 TL iken bugün geldiğimiz noktada (18/12/2021 tarihinde) 16.46 TL seviyelerindedir. Bu yıl için ek bir fiyat artışı gerçekleştirmemeye gayret etsek de maalesef gerek Ripe (ip) ücretlerindeki %100 e varan dolar kaynaklı artışlar, gerek verimerkezi taraflı barındırma maliyetlerindeki %70 lik artışlar şu anki fiyat değişikliği için bizi mecbur kılmıştır.

İlgili nedenlerle mecburi olarak aşağıda listelenen tüm hizmetlerde cüzi oranda fiyat güncellemesi aynı gün (18/12/2021) uygulanmıştır;

- Vps Sunucu Hizmeti
- Vds Sunucu Hizmeti
- Fiziksel / Dedicated Sunucu Hizmeti (Kabin içi)
- Dedicated / Özel IP Hizmetleri

18/12/2021 tarihli güncel fiyatları aşağıdaki linkler üzerinden görüntüleyebilirsiniz;

VPS Sunucu: https://www.cliaweb.com/vps-sunucu.html
VDS Sunucu: https://www.cliaweb.com/vds-sunucu.html

BU FİYAT ARTIŞI NEDEN YAŞANDI?

Bu fiyat güncellemesinin tarafımızın insiyatifinde olamadığını, Ripe (ip) ücretleri ile verimerkezi tarafınca uygulanmış barındırma ücretlerindeki artış kaynaklı olduğunu, bu güncellemenin bize yansıyanından daha azının size yansıtıldığını lütfen unutmayınız. Bize yansıyan gider eğer ciddi seviyede değil ise zaten bu tarz artışları size yansıtmamaktayız. Bize yansıtılan %100 ip ücreti %70 barındırma ücreti iken sizlere %30 luk kısmını yansıtmış olduk.

ÖNEMLİ BİLGİLER :

1- Mevcutta indirimli fiyattan hizmet alan müşterilerimizin hizmetleri güncel tutardan indirim oranı düşülerek devam etmektedir.
2- İlgili hizmetlerini zaten uzatmış olanlar ve ödeme tarihi ileri tarih olanlar, hizmet sürelerinin sonunda yeni fiyat değişikliklerinden etkileneceklerdir.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İyi çalışmalar dileriz.

 Saturday, December 18, 2021<< Geri